Projelerimiz

 • Muhasebe Dashboard
  Referanslar: Yapiloji.com, Manksan Amortisör, Eren Ticaret, Albatur

  Muhasebe Dashboard; Mikro, Logo, Vega, Netsis gibi mevcut tüm muhasebe programlarına tam entegre olarak data toplamak ve bu dataları analiz edebilmeyi mümkün kılmak için geliştirilmiştir. Bu uygulama ile; ihtiyacınız olan tüm verileri tek bir panelde görebilir, belirlediğiniz raporları dilediğiniz sıklıkta otomatik e-posta olarak alabilir ya da farklı bir uygulamanızın datasını besleyebilirsiniz. Zamandan ve iş gücünden büyük ölçüde tasarruf etmenize yarayan Muhasebe Dashboard, ERP ve B2B projelerimizin altyapılarında da kullanılmaktadır.

 • PenERP Yazılımı
  Referanslar: Manksan Amortisör, Kebab Factory, Erma Tekstil, Albatur

  PenERP satın alma, sipariş, satış, üretim ve muhasebe süreçlerinin tamamını kolayca yönetebilmenizi sağlar. Ayrıca stok takibini gerçekleştirebilir, depolarınız arasında transfer yapabilirsiniz. Birden fazla lokasyonda çalıştırmanın mümkün olduğu bu sistem dahilinde mobil uygulama kullanarak barkodunu okutup ürünlerinizin sevkiyatını gerçekleştirebilirsiniz. Kritik stok kontrol modülü sayesinde üretiminiz asla yarım kalmaz. Diğer taraftan sipariş verildiğinde anlık olarak e-posta ve SMS ile bilgi sahibi olabilirsiniz. Pen ERP aynı zamanda Muhasebe Dashboard'u da bünyesinde barındırmaktadır.

 • Toplu SMS Gönderim Sistemi
  Referanslar: Gold Mesaj

  Bu sistem ile toplu SMS gönderimi yaparak günde 1,5M müşterinize ulaşabilir, bilgi ve pazarlama mesajlarınızı iletebilirsiniz. Rehber, Kişi Gruplama, Otomatik SMS Yönetimi vb. fonksiyonları ile süreçlerinizi kolayca yönetebileceğiniz bu sistem ile düzenli olarak rapor alabilir ve geriye dönük raporları kontrol edebilirsiniz.

 • PenBarkod Stok Takip Yazılımı
  Referanslar: Erma Tekstil, Alçın Tekstil, Aksakal Tekstil

  PenBarkod tekstil firmaları için özel olarak hazırlanmış bir stok takip uygulamasıdır. Fason üretiminin tüm süreçleri yazılımın üzerinden kontrol edilebilir. Diğer taraftan metre makineleri ile tam entegre bir şekilde çalıştığı için, kalite kontrol süreçlerinizin hata tespit aşamalarında metre bilgileri dahi kaydedilir. Kumaşlara yazdırılan barkodlar kullanılarak üretim hatalarının detaylarını kolayca takip edilebilirsiniz. Diğer taraftan mobil uygulaması ile anlık olarak üretim, stok, satış durumlarınızı gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca ihracat çeki listelerinizin de otomatik olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.